Naprawa zamków Mysłowice 24h.

tel. 696-696-205

naprawiony zamek w Mysłowicach


Wymienić, czy naprawiać?

Zepsuty zamek, wyrobiona wkładka czy zacinanie się drzwi nie musi oznaczać od razu ich wymiany. Dla obniżenia kosztów naszych klientów często przeprowadzana jest przez nasze Pogotowie Zamkowe w Mysłowicach naprawa zamków. Potrafimy naprawić każdy zepsuty zamek. Szczególnie przydatne jest to w sytuacji, gdy wymiana jest za droga np. dorobienie kluczy wszystkim mieszkańcom lub użytkownikom lokalu przewyższałoby koszt naprawy.

Nasi technicy pomogą Państwu w wyborze decyzji.


Naprawa zamka może odbyć się w dogodnym dla Państwa terminie i w pasującej Państwu porze. Nie pozostawiamy oczywiście naszych Klientów z problemem. Każde zlecenie jest realizowane w 100%. Pogotowie Zamkowe w Mysłowicach wyposażone jest w specjalistyczny sprzęt, który pozwala zreperować każdy zepsuty zamek.

Zamki i ich przypadki

Naprawa zamków jest sugerowana w sytuacjach:

– naprawie podlega niewielka część zamka,
– zamek jest unikalny na rynku polskim,
– koszt dorobienia kluczy przewyższa wymianę zamka.

Doświadczenie naszego personelu, specjalistyczny sprzęt, dostępność 24 godziny na dobę i wiedza zdobywana na ciągłych szkoleniach sprawiają, że Pogotowie Zamkowe w Mysłowicach stało się liderem Branży. Żadna naprawa zamków nie sprawi nam problemu.

Zlecenia wykonujemy z pełnym zaangażowaniem. Misją Pogotowia Zamkowego w Mysłowicach jest pomoc w awaryjnych sytuacjach o każdej porze dnia i nocy. Dla zapewnienia najwyższej jakości usług i spokoju naszych klientów polecamy również inne nasze profesje:

montaż i wymiana zamków,
awaryjne otwieranie samochodów,
awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi ,
ślusarstwo klasyczne.

Dzięki Pogotowiu Zamkowemu w Mysłowicach nasi klienci śpią spokojnie, wiedząc, iż w każdym momencie dnia i nocy jesteśmy do ich dyspozycji. Dlatego warto zapisać sobie nasz numer telefonu i dzwonić bez obaw o porę dnia.

Dyżur Pogotowia Zamkowego w Mysłowicach jest pod numerem telefonu: 696-696-205