Montaż i Wymiana zamków Mysłowice 24h

tel. 696-696-205

Montaz i wymiana zamka w drzwiach Myslowice


Awaria i co dalej?

Gdy nasz zamek nie nadaje się do dalszego użytku i potrzebujemy wymienić go na nowy, poszukamy fachowca, który zrealizuje to zadanie. Powinien on wykonać pracę szybko, czysto, bez zbędnych kosztów i o dogodnej dla nas porze. W tym momencie najlepiej wybrać Pogotowie Zamkowe w Mysłowicach - firmę o ugruntowanej pozycji na rynku i o pełnej dostępności. W każdym momencie dnia i nocy można zwrócić się do nas o pomoc. Montaż i wymiana zamków to jedna z naszych podstawowych usług. Jesteśmy do Państwa dyspozycji dzień i noc.


Jak zagwarantować bezpieczeństwo

Wymiana zamka, aby gwarantowała bezpieczeństwo, musi być przeprowadzona przez wykwalifikowanego technika. Jakość i dokładność to cechy, które wyróżniają specjalistów Pogotowia Zamkowego w Mysłowicach. Ciągłe szkolenia, specjalistyczny sprzęt i doświadczenie dają naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa. My dziękujemy im za zaufanie, oferując w zamian najwyższą jakość usług i dostępność 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Dyżurujemy również w święta i weekendy. Dlatego, gdy wydarzy się nieszczęście i potrzebny będzie montaż i wymiana zamków, będziemy do Państwa dyspozycji.

zamek nawierzchniowy przed założeniem u klienta zamki przeznaczone do wymiany

 Usługę można umówić w dogodnych dla Państwa godzinach. Montaż zamka może odbyć się w każdej porze dnia, a w pilnych przypadkach również w nocy.

Montaż zamka dotyczy zarówno zamków zakupionych wcześniej przez klienta, jak również, w razie potrzeby, istnieje możliwość zakupienia ich u nas. Zlecenia są ustalane indywidualnie.

Dla spokoju i bezpieczeństwa naszych Klientów w zakresie naszych usług znajdują się również:

naprawa zamków,
awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi,
awaryjne otwieranie samochodów,
ślusarstwo.

Dzięki naszemu doświadczeniu, specjalistycznym narzędziom i nowoczesnemu zarządzaniu ceny naszych usług są konkurencyjne, a my staliśmy się liderem branży w Mysłowicach. 

Dyżur Pogotowia Zamkowego w Mysłowicach jest pod numerem telefonu 696-696-205